Yatırım için ayırdığınız birikimleri değerlendirme zamanının geldiğini mi düşünüyorsunuz. Altın, döviz, borsa gibi farklı finans araçları ile kıymetlerinizi arttırmak niyetinde misiniz? Ülkemizin en köklü bankalarından birisi olan Ziraat Bankası, Ziraat yatırım hesabı ile müşterilerini memnun ediyor.

Kazanmaktan daha çok kazandırmayı amaçlayan Ziraat Bankası, müşterilerine özel oranlar ve çözümler ile cezbediyor. Özellikle dar gelirli ailelerin dahi yatırım yapmasına imkân veren Ziraat yatırım, tecrübeli personelleri ile en karlı yatırımların kapısını aralıyor. Yatırım yapma kararı alan kişileri için Ziraat Bankası’nın yatırım araçları ile ilgili önemli detayları bu yazımızda topladık.

Ziraat yatırım hesabı açmak için en yakın Ziraat Bankası şubesine gitmek yeterli oluyor. Kimlik kartınızın yanınızda bulunması gereklidir. Bunun yanında bankanın internet bankacılığından ya da mobil uygulamasından da yatırım hesabı açmak mümkündür.

Ziraat
Ziraat Yatırım Hesabı Nasıl Açılıyor?

Ziraat yatırım hesabına geçmek isteyen müşterilerin süreç hakkında tam bilgi sahibi olması için Ziraat Bankası, oldukça hassas davranıyor. Şubeye giden yatırımcılar, yatırım uzmanlarından gerekli bilgileri alabiliyor. Bunun yanında https://www.ziraatyatirim.com.tr/ sitesinden hesabın nasıl açılacağına, hangi adımların izleneceğine ve kesintilerin neler olacağına dair tüm detaylara ulaşılabiliyor.

Ziraat Yatırım Hesabı Kullanmak Ücretli Midir?

Birçok banka yatırım araçları için müşterilerinden çeşitli kesintileri yapıyor. Ziraat yatırım ile birikimlerini değerlendirenler hesap açma ve işletim ücreti ödemiyor. Yatırım bilgilerine online olarak her zaman ulaşabilen yatırımcılar Ziraat yatırım hesapları ile ilgili fiziki ekstre talep ederlerse her bir hesap için 8 TL tutarında posta ücreti kesiliyor.

Kullanıcılar banka içi havale işlemlerinden ücretsiz olarak yararlanabiliyor. Bunun yanında başka banka hesabına yabancı para birimi ile EFT işlemlerinde her bankada olduğu gibi kesintiye gidiliyor. Bu oranı binde 5 gibi cüzi miktarda tutan Ziraat yatırım, Borsa İstanbul işlemlerinde de maktu ücret alıyor.

Ziraat Yatırım Hesabı Hangi İmkanları Sunuyor?

Ziraat Bankası, yatırım konusunda müşterilerinin memnuniyeti için tüm yatırım araçlarından yararlanıyor. Oldukça pratik işlemlerle kullanıcıların yatırım yapmasını sağlayan Ziraat yatırım, hisse senedi, VİOP, kurumsal finansman, yatırım fonları, sabit getirili menkul kıymetler ve forex işlemleri barındırıyor.

Ziraat yatırım, müşterilerinin en doğru kararı verebilmeleri için bilgilerine ve eğilimlerine yönelik yatırım aracını belirliyor. Ziraat yatırımın uygunluk testine hem bankanın hem yatırım fonunun internet şubelerinden ulaşılabiliyor. Ayrıca Ziraat Bankası şubelerinde de uygunluk testine girilebiliyor.

Say hello

Find us at the office

Chappa- Adamitis street no. 38, 81811 Tripoli, Libya

Give us a ring

Alda Runion
+69 213 130 910
Mon - Fri, 10:00-22:00

Say hello